Loading Gif

HİZMETLERİMİZ

Indoor & Outdoor Aktiviteler

Indoor & Outdoor Aktiviteler

Detay, organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir çok indoor/outdoor aktiviteyi sizler adına organize ederek misafirlerinizin zamanlarını eğlenceli, takım çalışmasını motive edici oyun ve aktivitelerle geçirmelerini sağlar.

Jeep safari, ATV safari, rafting, paintball, tekne turu, at binme, teleferik turu, akvaryum turu, golf vb. çeşitli outdoor aktiviteleri ile canlı langırt, sumo güreşi, 3 boyutlu sanal oyun sistemleri gibi indoor aktivitelerle misafirlerinizin güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca takı, fotoğraf, dalış, el sanatları gibi değişik ve eğitici kurslar organize ederek misafirlerinizin yeni hobiler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Sportif Aktiviteler

Jeep safari, ATV safari, Rafting, Trekking, Paintball, Binicilik, Golf, Futbol gibi aktivitelerle organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.

Team Building

Dev Puzzle oyunu, Balon vurma, Yemek pişirme kursu, Boyama kursu, Latin ya da Oryantal Dans dersi, Raft Building, Orienteering, Survivor, Ritim Şov, Su yolu, Çuval Yarışı, Kum&Çimen kayağı gibi sayısız aktivite ile misafirlerinizin hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlayın hem de takım ruhu kazanarak ekip çalışmasına motive olmalarını sağlayın.

Adventure Park

Kendi takımınızı oluşturun, ekibi siz yönetin. Macera tutkunları için hazırlanmış farklı kulvarlarda rakiplerinizle kıyasıya bir mücadeleye hazırım diyorsanız “Adventure Park” tam size göre!

 

Şişme Oyunlar

Rodeo, Bungee Run, Tırmanma Piramidi, Gladyatör, Mini Futbol, Sumo Güreşi, Sörf similasyonu, Trambolin, şişme oyun parkı gibi oyunlar ile organizasyonun gerçekleştiği yerden uzaklara gitmeden de eğlenceli mekanlar oluşturabiliriz.

 

Indoor Aktiviteler

Kötü hava koşullarında bile kapalı mekanlarda eğlenceli oyunlar organize ederek misafirlerinizin güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Dev Jenga, Akıl oyunları, Dart, Halı Yap&Boz, Denge topu gibi oyunlar sizleri bekliyor.

Elektronik Oyunlar

Elektronik dart, boks makinesi ve basketbol, Air Hockey, Nintendo Wii, Playstation, Xbox gibi oyunlar ile hareketli bir eğlenceye hazır olun.