Loading Gif

FİRMAMIZ

Hakkımızda

Kongre, incentive organizasyonu gibi içinde birçok özellik barındıran ve titizlikle üzerinde durulması gereken ayrıntıların organizatörlere ne kadar çok zaman kaybettirdiğinin ve ne kadar yoğun bir çalışma gerektirdiğinin bilincindeyiz.

Bu bilinçle kısıtlı süreç içerisinde organizatörlerin zamanlarını genişletmek ve profesyonel kongre, incentive organizatörleri adına, onların onayıyla ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bölgesel hizmeti kaliteden ödün vermeden sağlamak Detay’ın birinci amacıdır.

Deneyimli kadromuz, sektördeki tecrübemiz, güçlü teknik alt yapımız ile organizasyon öncesinden organizasyon anı ve sonrasına kadar kaliteden ödün vermeden, sizi sizin gibi düşünerek hizmet vermek için organizasyonlarınızda sizleri Detay farkı ile tanışmaya davet ediyoruz.

Misyonumuz

Kongre hizmetlerinde bilgi , tecrübe , yaratıcılık ve detaylara dayalı; kaliteli, dakik, güvenilir, ekonomik, etkili organizasyon çözümleriyle müşterilerimizin işlerine değer katmak, sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Deneyimimiz , kaliteli hızlı ve titiz çalışmalarımız ile yaratıcı ve uzman ekibimizle uluslararası standartlarda sunduğumuz hizmetlerimizle Türkiye’nin önde gelen kongre-incentive şirketi olma yolunda ilerlemek.

Değerlerimiz

  • Biz Detay Danışmanlık ve Turizm şirketi çalışanı olmaktan heyecan ve gurur duyuyoruz.
  • Her koşulda kaliteli hizmet vermek birinci hedefimizdir.
  • Bilginin, deneyim ve detaylara inmenin gücüne inanıyoruz.
  • Sürekli gelişmeyi ve kendimizi her konuda yenilemeyi hedefliyoruz.
  • Toplumsal sorumluluklarımızın farkına varıyor, duyarlı davranıyoruz.
  • Yerel ve evrensel değerleri; aralarındaki ilişkiyi anlıyor, entelektüel birikimimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.
  • Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve sektörle birlikte büyümeye inanıyoruz.