Loading Gif

HİZMETLERİMİZ

Teknik Hizmetler

Teknik Hizmetler

Detay, organizasyonlarınız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik ekipmanları bölgesel olarak kiralama hizmeti sunarak firmanızı ciddi bir nakliye, yol ve konaklama masrafından kurtarır.

Ses Sistemleri

Toplantılarınızda, galalarınızda, kokteyllerinizde, konserlerinizde veya ses sistemine gerek duyulacak her organizasyonda ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ses sistemini sizin için gelip kuruyor ve hatasız bir organizasyon geçmesi için gereken tüm çalışmaları sizin adınıza yapıyoruz. Simültane tercümeler konusunda farklı dillerde çeviri yapılabilmesi için çok kanallı ses sistemleri taleplerinizi karşılıyoruz.

Projeksiyon Sistemleri

Organizasyon sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz barkovizyon, plazma ekran, balon ekran ve fog screen gibi farklı çözümlerle projeksiyon sistemleri kurarak etkili bir organizasyon gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

 

Işık Sistemleri

Kongre ve her türlü toplantılarınızda, gala, kokteyl ve konserlerinizde sahne ve ortamın ışıklandırılmasında size uygun çözümler sunarak renkli bir organizasyon geçirmenizi hedeflemekteyiz. Ayrıca kapalı ve açık alanlarınız için lazer mapping, bicycle mapping lazer show, case mapping, LED aydınlatma, balon aydınlatma gibi farklı şekil ve renklerde size pratik çözümler sunabiliriz. Lazer gösterileri ile eğlencelerinize ritm kazandırabilir veya firma isim&logosu ile etkili bir reklam yapabilirsiniz.

Bilgisayar & Network Sistemleri

Detay, organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız toplantı, kayıt, info alanlarında kullanabileceğiniz; bilgisayar&tablet ve network sistemleri kurar, talep etmeniz halinde gerekli teknik personeli sağlayarak sistemlerin bizzat yönetilmesini sağlayabilir.

 

Diğer Teknik Ekipmanları

Ayrıca açık veya kapalı alan için jeneratör kiralama, yakın-uzak mesafeler için telsiz kiralama, fotokopi makinesi, yazıcı, keypad fax gibi ofis malzemeleri kiralama hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Toplantı ve diğer organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz podyum, sahne, dans pisti gibi taleplerinizi bize iletebilirsiniz.