Loading Gif

HİZMETLERİMİZ

Transfer & Shuttle Hizmetleri

Transfer & Shuttle Hizmetleri

Grup Transfer & Shuttle Hizmeti

Detay Kongre Hizmetleri olarak “transferi iyi geçen bir misafirin organizasyondan memnun kalması çok daha kolaydır” ilkesiyle hareket ederek transfer kaynaklı memnuniyetsizliği ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. İsterseniz; Organizasyon başladığı andan itibaren gerek duyulan transfer listelerinin oluşturulması, shuttle güzergah ve saatlerinin hazırlanması, özel transferlerin belirlenmesi ve maliyetlerin minimumda tutulması gibi tüm transfer detaylarında sizinle ortak çalışabilir ve çözüm ortağınız olabiliriz.

İsterseniz; Yapacağınız organizasyonda gerekli olan araçları istenilen saatte istenilen yere göndererek sadece bir taşıma firması olarak hizmet verebiliriz. Her iki sistemde de transfer ve shuttle operasyonlarında kullanılacak araçların optimum sayıda olmasına özen göstererek, “minimum maliyet ve risk - maksimum memnuniyet “ ilkeleri ile kusursuz bir transfer operasyonu hedeflemekteyiz.

Individual Transfer Hizmeti

Türkiye’nin her yerinde gerçekleşebilecek özel transferleriniz için yerel çözümler sunarak, istenilen araçla, istenilen yere transferinizi titizlikle yaparak misafirlerinizin doğru zamanda, doğru adrese ulaşmalarını sağlayabiliriz.

VIP Transfer Hizmeti

Vip transfer hizmetini sadece lüks araç temini ile değil aynı zamanda özel şoför, itinalı karşılama ve uğurlama olarak bir paket halinde sunarak gerçek bir hizmet sunmaktayız.